System wjazdowy InsERT Navireo

System wjazdowy dostosowany do potrzeb klienta

Ułatwienie obsługi placu handlowego pod względem:
Pobierania opłat za wjazd, uzależnienie wysokości tych opłat w zależności od typu wjazdu
Ewidencjonowania pojazdów znajdujących się aktualnie „na placu”
Ewidencjonowanie wjazdów nietypowych: pojazdów uprzywilejowanych, pojazdów ryczałtowych, czy pojazdów dysponujących stałym abonamentem.
Zrealizowane rozwiązanie

Moduł wjazdowy

W module tym, którego interfejs został maksymalnie uproszczony w celu przyspieszenia obsługi, ewidencjonowane są wjazdy poszczególnych pojazdów. Na podstawie typu pojazdu oraz celu jego wjazdu pobierana jest opłata lub realizowane jest zwolnienie z tej opłaty, a następnie drukowany jest bilet wjazdowy, będący jednocześnie dokumentem sprzedaży. Bilet zaopatrzony jest w odpowiedni kod kreskowy który służy zarówno do wyjazdu, jak i do ewentualnej kontroli na placu targowym. Po wystawieniu biletu/przepustki system automatycznie steruje bramkami wjazdowymi umożliwiając przejazd pojazdu. Podczas wjazdu pojazdu, na podstawie jego numeru rejestracyjnego identyfikowane są również jego ostatnie wjazdy, dzięki czemu obsługa ma możliwość sprawdzenia z jakiego typu wjazdów najczęściej korzysta dany pojazd. Same wjazdy odbywają się również na podstawie magnetycznych kart zbliżeniowych, których obsługa jest również zawarta w systemie. System umożliwia również automatyczne naliczanie dodatkowych opłat za przedłużenie ponad limit czasu pobytu na placu targowym, oczywiście realizuje takie drobne sprawy jak wydruk duplikatu/przepustki biletu wjazdowego
Jak napisano powyżej system jest całkowicie zintegrowany z systemem handlowym i finansowo-księgowym Navireo, co oznacza, że użytkownik systemu nie musi na żadnym etapie obsługi wykonywać przenoszenia czy import-exportu danych. W zasadzie na życzenie każdy wjazd może zostać zaewidencjonowanych w dziale księgowym zaraz po jego zrealizowaniu.
parallax background

Umów się na konsultacje

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm. Umów się na konsultację z Naszym specjalistą, a my dobierzemy idealne rozwiązanie.

62 767 36 36