Kasy fiskalne małe mobilne

 

Posnet Mobile HS

Cena netto: 1299,00 PLN
Kasy fiskalne małe mobilne
Najmniejsza kasa fiskalna na rynku Kasa fiskalna Posnet Mobile HS to najmniejsza i najlżejsza kasa fiskalna na rynku. Bez trudu mieści się w podręcznej torbie, a nawet w kieszeni. Mobile HS EJ to urządzenie wysokiej jakości, zaprojektowane i wykonane z niezwykłą dbałością o detale. Wyjątkowo prosta obsługa, małe gabaryty i wytrzymała bateria czynią z niej doskonałe urządzenie do długotrwałej pracy mobilnej.
 

Posnet Mobile ONLINE

Cena netto: 1549,00 PLN
Kasy fiskalne małe mobilne
Wrzuć ją do teczki lub wsadź do kieszeni. To najmniejsza kasa fiskalna ONLINE na rynku, z którą udasz się w dowolne miejsce, by sprzedać swoje usługi lub produkty. Teraz dodatkowo została wyposażona w bezprzewodowe interfejsy komunikacyjne. Do wyboru użytkownika jest moduł WiFi/Bluetooth lub modem GPRS.
 

Posnet Ergo

Cena netto: 1249,00 PLN
Kasy fiskalne małe mobilne
Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. Poszerz swoje możliwości Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę – klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU czy dodanie modułów komunikacyjnych (WiFi, Bluetooth lub modem 3G). W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.
 

Posnet Ergo ONLINE

Cena netto: 1299,00 PLN
Kasy fiskalne małe mobilne
Kasa Posnet Ergo ONLINE to perfekcyjne połączenie najbardziej istotnych właściwości kas oraz dotychczasowego doświadczenia w ich tworzeniu. To sprawdzone rozwiązania, niezwykła wytrzymałość oraz bogata funkcjonalność zamknięte w kompaktowej obudowie. Poszerz swoje możliwości. Ergo jest urządzeniem bogatym funkcjonalnie. Może działać samodzielnie, jak również stanowić element systemu kasowego. Z kasą współpracują wszystkie niezbędne urządzenia, których możesz potrzebować w sklepie czy poza nim. Konstrukcja kasy umożliwia modułową rozbudowę – klient może od razu zdecydować się na docelowy wariant kasy bądź w miarę rozwoju biznesu uzupełniać jej funkcjonalność poprzez zwiększenie bazy PLU. W wersji rozszerzonej kasa posiada także tunelowanie portów COM.
 

Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ

Cena netto: 1299,00 PLN
Kasy fiskalne małe mobilne
Kasa fiskalna Posnet Bingo HS EJ została zaprojektowana z myślą o małych placówkach handlowych i usługowych. Urządzenie posiada duże i czytelne wyświetlacze oraz szybki mechanizm drukujący (50mm/s). Unikalny i estetyczny sposób mocowania silikonowej osłony klawiatury chroni kasę przed zalaniem. Intuicyjny interfejs użytkownika sprawia, że kasa jest bardzo prosta w obsłudze. Na uwagę zasługuje również nowoczesny i śmiały design.Najważniejsze cechy produktu Najważniejsze cechy produktu wersja Standard i Plus duże i czytelne alfanumeryczne wyświetlacze operatora LCD 2×16 znaków numeryczny wyświetlacz operatora LED intuicyjne menu szybki mechanizm drukujący 50mm/s szerokość papieru 2 x 28 mm łatwa wymiana papieru dzięki mechanizmowi wrzutowemu czytelne klawisze z nakładkami antyrefleksyjnymi łatwa w montażu, elastyczna silikonowa osłona przeciwzalaniowa (opcja) możliwość konwersji portu RS232 na port USB lub DB9 do skanera (przy pomocy konwerterów) wbudowany akumulator pozwalający na wydruk minimum 6 000 linii niewielkie rozmiary.
parallax background

Umów się na konsultacje

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm. Umów się na konsultację z Naszym specjalistą, a my dobierzemy idealne rozwiązanie.

62 767 36 36