Fiskalny terminal płatniczy

 

Terminal Pospay


Pospay, to pierwszy mobilny Fiskalny Terminal Płatniczy od firmy Posnet, lidera w branży urządzeń fiskalnych. Urządzenie w innowacyjny sposób łączy w sobie funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego. Pospay otwiera nową erę w branży fiskalnej, gdzie najważniejsze są zintegrowane rozwiązania, możliwość pracy mobilnej i transakcje bezgotówkowe. Na urządzenie składają się: aplikacja sprzedażowa i płatnicza, terminal płatniczy D220 oraz drukarka fiskalna z wyświetlaczem. Pospay został stworzony z myślą o zróżnicowanych wymaganiach i potrzebach współczesnego biznesu. Transmisja danych, za pomocą sieci GSM lub Wi-Fi, sprawia, że Pospay może pracować w dowolnym miejscu, zaś wytrzymałe akumulatory zapewniają długą i wydajną pracę urządzenia bez potrzeby ładowania. Terminal płatniczy, będący elementem tego produktu, można również otrzymać w ramach programu Polska Bezgotówkowa.
slider tlo do tekstów 1920×500

Terminal Płatniczy Pospay

Fiskalny Terminal Płatniczy Pospay akceptuje płatności wszystkimi rodzajami kart: chipowymi, magnetycznymi i zbliżeniowymi oraz płatności dokonywane za pomocą telefonu: BLIK, Google Pay, Samsung Pay i Apple Pay.

Zintegrowane rozwiązania

W naszej ofercie jest już Pospay- pierwszy mobilny Fiskalny Terminal Płatniczy od firmy Posnet. Pospay w innowacyjny sposób łączy w sobie funkcje drukarki fiskalnej, kasy i terminala płatniczego. Na Pospay składają się: aplikacja sprzedażowa i płatnicza, terminal płatniczy D220 oraz drukarka fiskalna.

Mobilność oraz nieduże rozmiary

Ergonomiczny Fiskalny Terminal Płatniczy firmy Posnet to znakomite narzędzie dla wszystkich tych, którzy pracują mobilnie i często poza biurem czy sklepem. Dla specjalistów pracujących u klienta, fizjoterapeutów, serwisantów czy dostawców. Transmisja danych, za pomocą sieci GSM lub Wi-Fi, sprawia, że Pospay działa w dowolnym miejscu. Wytrzymałe akumulatory zapewniają długie funkcjonowanie urządzenia bez ładowania.

Pospay jest polecany m.in. dla:

  • Małych punktów handlowych i usługowych
  • Gastronomii
  • Salonów kosmetycznych
  • Dostawców
  • Fizjoterapeuci/opiekunowie medyczni
  • Serwisantów
  • Lekarzy
  • Mobilnych punktów gastronomicznych
  • Wysp w centrach handlowych
parallax background

Umów się na konsultacje

Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze informatycznej firm. Umów się na konsultację z Naszym specjalistą, a my dobierzemy idealne rozwiązanie.

62 767 36 36