Panel produkcyjny dla Subiekta NEXO

Panel produkcyjny dla Subiekta NEXO PP2 Panel produkcyjny dla Subiekta NEXO to znakomite narzędzie ułatwiające pracę w dziale firmy realizującej procesy produkcyjne. W aktualnej wersji program współpracuje z najnowszym produktem firmy Insert S.A. z Wrocławia.

W celu uproszczenia obsługi, program został zoptymalizowany pod kątem pracy na panelach dotykowych, niemniej może być obsługiwany również za pomocą myszki i klawiatury na tradycyjnym sprzęcie komputerowym.

 

Opis działania rozwiązania

W suPanel produkcyjny dla Subiekta NEXO Nexobiekcie nexo jest wystawiane zamówienie od klienta,

 

 

 

 

Panel produkcyjny dla Subiekta NEXO Nexo2Handlowiec wystawia zlecenie montażu na wybrany na zamówieniu asortyment (kartoteki kompletów w subiekcie nexo). Po wystawieniu zleceń na panelu pojawiają się one ze statusem do realizacji.

 

 

 

Panel produkcyjny dla Subiekta NEXO PP1Operator na panelu może wskazać które zlecenie w danym momencie realizuje (może również realizować kilka zleceń naraz). Operator subiekta widzi realizowane zlecenia za pomocą statusów zleceń. Program automatycznie podaje recepturę potrzebną w procesie produkcji

 

 

 

Panel produkcyjny dla Subiekta NEXO PP4W trakcie realizacji istnieje możliwość wskazania dodatkowego asortymentu, jego ilość (również z obsługą kodów kreskowych). Program pozwala również wybrać z której dostawy jest pobierany surowiec.

Po zakończeniu realizacji danego zlecenia w systemie są tworzone dokumentu przychodu i rozchodu magazynowego.

Po utworzeniu powyższych dokumentów dział handlowy ma możliwość realizacji sprzedaży zamówionego asortymentu.