Oprogramowanie dla firm

Oprogramowanie dla firm Loga firm Insert Streamsoft

Jesteśmy partnerem producentów oprogramowania Insert oraz Streamsoft

Zarządzanie przedsiębiorstwem to niełatwa sztuka, która potrzebuje odpowiednich narzędzi. Rynek oprogramowania oferuje wiele systemów, które mają ułatwić prowadzenie firmy.

Niejednemu przedsiębiorcy trudno zanalizować tak bogatą ofertę, a jeszcze trudniej dokonać trafnego wyboru. Chociaż intuicyjnie wie, jakie funkcje powinien spełniać odpowiedni do jego potrzeb system, nie zawsze ma gwarancję, że zakupiony program sprawdzi się w jego firmie.

InsERT S.A. oraz Streamsoft to doświadczeni specjaliści w tworzeniu systemów wspomagających zarządzanie małymi i średnimi firmami, proponują sprawdzone rozwiązania.

Są wśród nich programy wspomagające sprzedaż, produkcję, usprawniające pracę działów księgowych, finansowych i kadrowo-płacowych, pozwalające analizować kondycję przedsiębiorstwa.

Wszystkie systemy tworzone są w taki sposób, aby nie sprawiały trudności w uruchamianiu, wdrażaniu i obsłudze. Dzięki ich uniwersalności może z nich korzystać szerokie grono użytkowników.

Naszym klientom oferujemy

Oferujemy sprzedaż i wdrożenie, a w późniejszym czasie bieżące utrzymanie systemu, szkolimy użytkowników w zakresie jego obsługi.

Naszym głównym celem jest wsparcie użytkownika w zakresie bieżącej obsługi systemu, utrzymania infrastruktury i zapewnienia bezpieczeństwa danych.

Jeśli posiadasz oprogramowanie jednego z wymienionych producentów i poszukujesz kompleksowego wsparcia informatycznego jesteśmy najlepszym partnerem.

Wszelkie pytania i sugestie można kierować do nas:

62-800 Kalisz, ul. Dobrzecka 69-71,
tel. 62 767 36 36
e-mail: biuro@kalkomp.net lub kliknij tutaj
Dołącz do nas na Facebook